Dairenizi sorunsuz bir şekilde nasıl kiralarsınız? 

 


İletişim formuna isim ve telefon bırakmanız yeterli. Daireniz için kiralık ile uğraşmak istemiyorsanız whatsapp tan dairenizi kiraya vermek istediğinizi belirtebilirsiniz. Size yetkili arkadaşımız dönüş yapacaktır.

Whatsapp Tel: 0 532 551 71 77

“Teşekkürler!”

Gemlik Emlak ve çalışanlarına mesleklerine karşı dürüst, profesyonel ve iyi tavırları için içten şükranlarımı sunmak isterim. Sadece İskender’in yardımıyla sadece kira ödeyenler olarak değil, aynı zamanda genel olarak insanlar olarak bana uygun olan insanlara bir daire kiralayabildim. Aynı zamanda daireyi uzun süre kiralamayı başardık. Genel olarak, ajansın uzmanlarının profesyonelliğini tanımlamak için doğru kelimelere sahip değilim ve tüm arkadaşlarıma emlak acentesi Gemlik Emlak hakkında sadece olumlu eleştiriler veriyorum.

Saygılarımızla,

“Gemlik Emlak Her Yerde”

Kendime yeni bir daire satın aldığım ve eski daireyi kiralamaya karar verdiğim Gemlik Emlak sayesinde ilk kez bir daire kiraladım. Kesin olarak, Rasim bey ile çalışmanın başarılı deneyiminden dolayı, internetteki ajansların incelemelerini aramadım ve şüpheli ilan panolarına aracılar olmadan kiralık bir ilan vermeyi bile düşünmedim. Genel olarak, şimdi sadece yeni bir ev satın almama yardım ettiği için değil, aynı zamanda bir daire kiralamama yardım ettiği için Rasim beye  minnettarım. Herkes için böyle çalışır!

Ekibinize sağlık, huzurlu gökyüzü ve refah. Gerekirse uzmanlarınızın yardımını kullanacağım ve ayrıca sizi arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza tavsiye edeceğim.

“Teşekkür ederim!”

Uzun zamandır sadece kimseye değil, iyi insanlara uzun süredir bir daire kiralamak istiyordum. Uzun zamandır daire kiraladığım için çok gördüm amaGemlik Emlaktan  aldığım tutum ve sonuç beni hoş bir şekilde şaşırttı. Çok güzel insanlar, hem ajans çalışanları, hem de dairemi görmeye getirilenler. İnsan tavrı ve işe karşı ciddi bir tutum ve kiracıların seçimi sayesinde, bana öyle geliyor ki, İskender’in uzmanları dairemi kiralamayı başardılar, böylece ben ve kiracılar anlaşmadan memnun kaldık. Tekrar teşekkürler!

Saygılarımızla,

Tek başıma kiracı arıyordum. Yaklaşık üç ayda bir, Gemlik’te uzun süre nasıl bir daire kiralayacağım sorusuyla karşı karşıya kaldım. Ancak emlakçı Rasim Kılıç ile tanışana kadar bu soruna cevap bulamadım. Rasim Kılıç’ın yardımıyla gayrimenkul neredeyse bir yıldır herhangi bir sorunla karşılaşmadı ve umarım kiracılarım da benim gibi uzun vadeli yaşama eğilimlidir. Genel olarak, Gemlik Emlak acentesi ve çalışanlarının çalışmaları hakkında olumlu geribildirim vermekten mutluluk duyarım.

Çok memnunuz, çok teşekkür ederim! Refahın devam etmesini dileriz.