Gemlik Emlak Danışmanı Rasim Kılıç kimdir?

Gemlik Emlak Danışmanı

Bu resmin benim için özel bir anlamı vardır.

Bu resim benim hedeflerimi gerçekleştirmede yol haritamdır.

Yanı kısaca bu resim bana ebedi hayatını unutma!
Asıl kazanman gereken yerin buradan öte olduğunu unutma!
dercesine önümde duran bir resimdir.

Benim en önemli prensiplerimden bazıları şunlardır.

Gemlik Emlak Danışmanı Kul hakkına riayet: Bu olmazsa olmaz ana prensibimdir.
Gemlik Emlak Danışmanı Söz verdiğinde sözümü yerine getirmek
Gemlik Emlak Danışmanı Hayatımın hiçbir alanında yalan söylememek
Gemlik Emlak Danışmanı İnsanların bana olan güvenlerini boşa çıkarmamak

Kısaca Peygamberimizim sünneti olan bu prensipleri kendime şiar edindim.
Sünnet, sadece sarıkla, cüppe ile değil bu prensiplerle hayat bulursa toplum güzelleşir diye düşünüyorum.

Toplumu ayağa kaldıracak en önemli sünnetlerinden 2 örnekte şunlardır.

Gemlik Emlak Danışmanı Sana yapılmasını istemediğin bir şeyi sen başkasına yapma!
Gemlik Emlak Danışmanı Komşusu açken tok yatan bizden (Gerçek Müslüman) değildir

İşte düşüncelerimin temelini oluşturan bu prensipler doğrultusunda bu imajı zedelenmiş mesleği yapmaya çalışıyorum.

Gemlik Emlak Danışmanı Rasim Kılıç

2000 yılında ATA EMLAK adıya Batum iş merkezinde başlayan Emlakçılık deneyimimi Gazetecilik ve Reklamcılık mesleğimin ağır basmasıyla erteledim. Basın-Yayın ve Reklamcılık bünyesinde Gemlik’te 2 yıl Renkli Baskı “Değişim Gazetesi” çıkardım. 2001 yılının son döneminde patlayan ekonomik kriz nedeniyle gazete basmaya ara verdim. Reklamcılık mesleğine devam ederken gelişen internet teknolojisi ile bünyemizde Kral Davetiye adıyla davetiye Basımı ve Dağıtımını yapmaya başladık.

İnternetten gelen siparişler ile ülke geneline hizmet vermeye başladık. 2010-2011 yıllarında çıkan mesajlaşma programları ile insanların birbirlerini mesajlaşarak davet edeceğini gördük ve sektörden yavaş yavaş çekilmeye karar verdik. Giderek artan rekabet ile kar marjının düşmesi bizi yeni arayışlara itti.

2011 yılında Netofis ltd.şti bünyesinde Reklamcılık’ın yanında İnşaat ve Emlakçılık’ıda kurduk. Netofis adıyla 2016 yılının sonuna kadar devam ettim. 2016 yılında hain darbe girişimi nedeniyle Bodruma yerleşmeye karar verdim. 2 yıl Bodrum’da kaldıktan sonra tekrar Gemlik’e gelip Gemlik Emlak İnşaat adıyla sektördeki yerimi aldım.

Mesleğimi Gemlik’te yapmak isteyişimin özel nedenleri vardır.

Gemlik’in bir geleceğinin olması. Hem turizm hem de ileride bir ticaret merkezinin olacak olması ve aynı zamanda tarımsal ekonomisinin de olması beni burada kalmaya zorladı.

Bölgeye olan ilgim aslında bölgeyi sokak sokak bilmemden kaynaklanmakta. Gemlik’in her yerini, geleceğini biliyor olmam nedeniyle burada kalmaya karar verdim.

Bu tür sıkıntılarla yüzleşmek istemiyor musunuz? Bir emlak uzmanından yardım alın

Uzun yıllardır başarılı bir şekilde daire, ev, arsa satıyorum. Kentsel dönüşüm için Kat karşılı arsa topluyor, müteahhit firmalarla arsa sahiplerini koruyacak şekilde anlaşmalar yapıyorum. 9 yıldır müşterilerime emlak sorunları ve sorunları konusunda yardımcı oluyorum. Birçok işlem belirli zorluklarla karşı karşıya kaldığı için faaliyetim büyük fayda sağlıyor. Gayrimenkul her zaman fonların en güvenilir yatırımı olmuştur. Barınma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Piyasada, acentelerin yardımı olmadan yapılan işlemlerde genellikle dolandırıcılık, dolandırıcılık vakaları vardır, tüm bunlara ek olarak satış uzun süre ertelenebilir.

Evinizi kendi başınıza satmaya karar verirseniz, özellikle bu ilk deneyiminizse, organizasyonda yanlış muamele seçeneği hariç tutulmaz, bu da gereksiz para ve zaman kaybına neden olur, ayrıca müzakere etmek gerekir. Orijinal fiyatınızı düşürmeye çalışacak alıcılarla.

Tüm bu faktörlerle fiyatı piyasanın altına düşürmeye başlayabilir, gerçek değeri unutarak hızlı satış hedefinin peşine düşersiniz.

Tüm bunlara ek olarak, aşağıdakiler gibi bir dizi başlık belgesini revize etmek gerekir:
 • satış ve satın alma sözleşmesi (bağış, özelleştirme, miras vb.);
 • geliştirici ile sözleşme yapın (yeni bir bina satın alırken);
 • kayıt belgesi;
 • ve hoş olmayan durumları önlemek için çok daha fazlası.

Tüm bu çalışmalar size çok zaman, çaba, para ve dikkat çekecek, bununla birlikte bir işlem yaparken aldatma riski, teminat olarak gayrimenkul satın alma seçeneği hariç tutulmuyor ve çok daha fazla

Alım Satımda bazen aşağıdaki gibi sorunlu durumlar vardır:

Satın alırken veya satarken aşağıdaki gibi sorunlu durumlar vardır:
 • Noter ofisinde dairelerin yabancılara satılması uzun bir süreçtir.
 • Sahibinin nöropsikiyatrik hastalığı (satıcı mahkemede dava açabilir ve işlemi iptal edebilir);
 • Ve ayrıca daire müşterek mülk olarak tutulursa ve eşlerden biri satışı diğerinden gizlerse.(Şerh veya İpotek gbi)

Bu tür sıkıntıların bizi etkilememesi için, tüm belgeleri imzalayıncaya kadar, nesne ve satıcı hakkında mümkün olan tüm bilgileri toplayıp öyle satışa hazırlarım.

Satıştan önce ortaya çıkan durumlarda vardır.

İlk dikkat ettiğimiz şey içeriktir.

Gayrimenkul hakkında kaliteli bilgi topluyoruz, profesyonel bir fotoğraf çekiyoruz. 

Ek olarak, sahadaki tüm öncelikleri açıklayan net ve tam bir açıklama hazırlıyoruz.

Uygulamamın gösterdiği gibi, birkaç emlakçı ile çalışma olumlu bir sonuç getirmiyor, tek bir emlak danışmanı ile çalışmak çok daha etkili olacak.
Tüm sorunlarınızla ilgileneceğim, enerjinizi ve paranızı koruyacağım.

Anlaştık mı?

Potansiyel bir alıcı göründüğünde, onunla ofiste bir toplantı yapılır. Anlaşmayı tartışıyoruz. Sizin huzurunuzda, son sorular çözüldü. Kayıt aşaması başlar. Sözleşmenin güvenli bir şekilde sonuçlandırılmasını garanti etmek için gerekli tüm belge ve belgeleri topluyorum. Başlangıçta, alıcının niyetinin ciddiyetini teyit etmek için bir depozito verilir ve bunun için özel olarak hazırlanmış bir ön sözleşme yapılır.

Bir emlakçıya ihtiyacınız olup olmadığına dair hala şüpheler var mı? Onlardan kurtulalım! Benimle çalışarak elde edeceğiniz avantajlar şunlardır:

Gemlik Emlak Danışmanı Haftanın günü ve saati ne olursa olsun her zaman şovlara giderim.

Gemlik Emlak Danışmanı Nesnenin satışı için bağımsız olarak bir reklam kampanyası düzenliyorum.

Gemlik Emlak Danışmanı İşin kalitesini her aşamada net bir şekilde izliyorum.

Gemlik Emlak Danışmanı Gerçekçi olmayan sözler vermiyorum. Piyasayı iyi tanıyarak, nesneyi mümkün olan en yüksek fiyata belirleyeceğim.

Gemlik Emlak Danışmanı Müşteri benim için en yüksek önceliğe sahip. Sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar her gün sizinle iletişim halindeyim.

Gemlik Emlak Danışmanı Gemlik dbüyüdüm. Bu şehri çok seviyorum ve her köşesini ve huyunu bilerek ona iyi odaklanıyorum.

Satmanıza yardımcı olabilirim!

Benden dairesini yada arsasını satmamı isteyen herkes Gemlik’te gayrimenkulünü hızlı ve kolay bir şekilde satabilir . Satış psikolojisini nasıl kullanacağını bilen bir emlakçı ile çalışmak işe yarıyor. Bu nedenle gayrimenkul işini, işinin uzmanına bırakmak hem daha karlı hem daha kolay olacaktır.

Bana güvenin! Sizin güveninizi boşa çıkarmayacağımdan emin olabilirsiniz.

Gayrimenkul işlemlerinin kaydı – kendiniz yapabilir misiniz ve neden desteğe ihtiyacınız var?

emlak danışmanı

Gayrimenkul alırken ve satarken iki uç seçenek vardır. Birincisi, tüm süreci bir profesyonelin tam eşliğinde tamamlamaktır. Bu seçenek en güvenli olanıdır, ancak aynı zamanda finans açısından da en maliyetlidir. İkinci seçenek, bu yoldan kendi başınıza gitmektir. Doğal olarak, bu seçenek daha ucuzdur, ancak herkesin bilmediği risklerle birlikte gelir. Birçok soru da ortaya çıkıyor. Onlara bir göz atalım:

 • Bir sözleşme nasıl yapılır. Gayrimenkul işlemleri mutlaka sürecin önemli bir bölümünü içerir – bir sözleşme. Çizim yaparken yapısını, ana koşulları iyi bilmeniz gerekir: fiyat ve konu. Bir sözleşme hazırlarken, koşulları dikkatlice incelemek ve bu belgeyi tüm devlet düzenlemelerine uygun olarak yapmak gerekir.
 • Nerede anlaşma yapılır. İşlemdeki önemli bir nokta, işlemin yeridir. Korunması ve güvenli olması gereken çeşitli bankalar ve ofisler arasından seçilmelidir.
 • Mülkiyette gayrimenkul nasıl kaydedilir. Bu, gayrimenkulün yasal kaydını alma sürecidir. Bu madde gerekli belgelerin toplanmasını içerir, tıbbi ve vergi kurumlarını ziyaret etmek mümkündür.
 • Nasıl güvenli ödeme yapılır. Bu nokta, süreçte önemli bir rol oynar. Sonuçta, güvenilmez bir ödeme planı seçerek dolandırıcılıkla yüzleşebilir ve paranızı kaybedebilirsiniz. Şafak vakti, olası ödeme yöntemleri hakkındaki tüm bilgileri inceleyerek sorumlu bir şekilde yaklaşmanız gerek

Tek başına mı yoksa bir refakatçiyle mi?

Öyleyse, asıl soru ortaya çıkıyor: emlak işlem destek hizmetini kullanmaya değer mi? Tabii buna değer. Bu sadece size zaman ve sinir kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda işlemin güvenli ve yasalara uygun şekilde gerçekleşeceğini ve gelecekte herhangi bir sorun yaşanmayacağını garanti edecektir.

Doğru seçimi yapın ve hemen işlem destek hizmetini sipariş edin!

Emlak Gayrimenkul satışı için size aşağıdaki hizmetler sunacağım

Evinizin satışına başladıktan sonra öncelikle analist, psikolog, koordinatör, danışman, aile dostu olarak hareket ediyorum, tüm bunlarla birlikte sabrım ve çelik sinirlerim var, emlak piyasası hakkında analitik bilgilerim var, ben Şu anda yükseliş ve düşüş pazarı ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacağım, nasıl ilerleyeceğinizi anlatacağım.

Gemlik Emlak Danışmanı İşlemin hukuki desteği, satın alma ve satış için belgelerin doğrulanması, yasal sıklıklarının doğrulanması, bir anlaşma ve ilgili tüm belgelerin hazırlanması, kayıt yapılması, işlem yapılırken karşılıklı anlaşmaların düzenlenmesi;

Gemlik Emlak Danışmanı İlgilendiğim konut seçeneklerinin görüntülenmesini ve sergilenmesini profesyonel bir fotoğrafçı ile birlikte organize ediyorum, iç mekanın fotoğraflarını çekeceğim, satılık reklam tasarımı yapacağım.

Gemlik Emlak Danışmanı İşlemin kalitesi ve sonucuyla ilgili endişeleri gidermek için bir aracı olarak hareket edeceğim ve yasal olanlar da dahil olmak üzere tüm konularda tavsiyelerde bulunacağım. Yaşam alanınızın satışı için alternatif bir işlemle, yeni bir ev satın almak için her zaman ilginç bir teklifim var.

Gemlik Emlak Danışmanı Resmi olarak sözleşmeli olarak, her gün, öğle yemeği olmadan, hafta sonları ve tatiller olmadan çalışıyorum. İstediğim zaman tüm sorularınızı derhal cevaplayacağım, gerekirse tesise geleceğim ve ilgilendiğim her türlü soru hakkında tavsiyede bulunacağım. Bir alıcı göründüğünde, ofiste bir toplantı ayarlarım.

Her gün hatta hafta sonları ve tatiller olmadan çalışıyorum. İstediğiniz zaman tüm sorularınızı derhal cevaplayacağım, gerekirse ofise geleceğim ve istediğiniz gayrimenkul konusunda sizlere bilgi vereceğim. Görüşmek istediğinizde ofiste olacağım.

Gayrimenkul fiyatına ilişkin karar her zaman müşteriye kalmıştır. Ben asla fikrimi empoze etmiyorum. Benim görevim gerçek bilgi sağlamak ve işimi iyi niyetle yapmaktır.

Neden Bir Emlakçı İle Çalışmalısınız?

Gemlik Emlak Danışmanı

Mülkünüzü bir emlakçı aracılığıyla satmaya karar verdikten sonra, güvenilir bir rehber alırsınız. Bir profesyonelin yardımıyla bir ev satmak, işlem süresinin kısaltılmasına ve gerçekleştirilmesine yardımcı olur, kaliteyi ve tüm yasal gerekliliklere uyumu garanti eder. Bu alanda temel bilgiye sahip olsanız bile, bir emlak komisyoncusu çok çeşitli hizmetler ve yapılandırılmış iş adımları sağlayacaktır. Bunlara bir örnekle bakalım.

Bir daireyi nasıl satarım?

İşin tüm aşamaları en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüştür, böylece işlem ister bir apartman dairesi satışı, ister bir yazlık veya ev satışı olsun, karlı, hızlı ve tamamen tatmin edici olacaktır.

Hazırlık aşaması

Başvurunuzu gönderir göndermez, hizmetin ayrıntılarını netleştirmek için hemen sizinle iletişime geçeceğim. Ardından, Emlakı tanımam için sizin için uygun bir zaman üzerinde anlaşıyoruz.
Belirlenen tarihte, tüm faydaları belirlemek için yere gidiyorum. Aynı yerde, eksiklikleri ve bunları ortadan kaldırma olasılığını ayrıntılı olarak tartışıyoruz. Tüm sorularınızı tavsiye ediyor ve cevaplıyorum. Ardından belgeleri ve mülkün “yasal saflığını” kontrol ediyorum.
Bir sonraki toplantımız, her şeyi tekrar tartıştığımız ajansta gerçekleşir ve her şey size uygunsa bir anlaşma yaparız.

Aktif satış

Bu aşamada doğrudan dairenin satışı gerçekleşir. Deneyimli bir fotoğrafçı konunuzu ziyaret eder ve onu en avantajlı açılardan yakalar.
Ayrıca, Gemlik bölgesinde gayrimenkul satışının yapıldığı çeşitli portallara ve profesyonel sitelere yerleştirerek metinleri ve reklamları derinlemesine inceliyorum.
Sonra müşterilerle telefonda konuşuyorum ve ardından şovlara gidiyorum. Anlaşma ile, yolda zamanınızı boşa harcamamak için anahtarları bana verebilirsiniz.

Mülkünüzün Piyasa değerini nasıl belirlerim?

Gayrimenkul satın almaya gelince, başlangıç ​​noktası mülkün değerini belirlemektir. Minsk’in banliyölerinde bir daire satmak, başkentin tam ortasından daha az değerli olacak. Yeterince basit görünüyor, ancak maalesef mülk değerlemesi o kadar kolay değil. Durum böyle olsaydı, bu alanda profesyonel değerleme uzmanlarına ihtiyaç olmazdı. Emlakçının bir dairenin satışına yönelik hizmetleri, piyasa analizi ve cari fiyatın belirlenmesi için tavsiyeyi içerir.

Piyasa değeri, bir mülkün bağımsız bir alıcıya taviz veya komisyon olmaksızın ne kadar verileceğine dair profesyonel bir yargıdır. Yerel pazar, arz ve talep, en yakın altyapı ve mülkün özellikleri ve avantajları temelinde oluşturulur. Gemlik’te bir daire hızlı ve güvenli bir şekilde nasıl satılır? Yardım için deneyimli bir uzmana danışın.

Gayrimenkul işlem desteği nedir?

Bu, işlemle ilgili yasal, mali ve vergi konularında bir uzmanın yardımı ve desteğidir. Bir emlakçının neler sunabileceğine daha yakından bakalım.

 1. Temsilci, işlemin yasal saflığına özel önem verir. Bu kavram, sözleşmenin ve belgelerin yasallaştırılması, mülk sahibi veya alıcısı tarafından herhangi bir ihlalin bulunmadığının garantisi, vergi ödenmesinin varlığı anlamına gelir. İşlemin saflığı, müşterinin işlemi yasa ihlallerinden veya belgelerin yanlış hazırlanmasının sonuçlarından korkmadan güvenli bir şekilde tamamlayabilmesi için gereklidir. Emlakçı, bunun olmasını önlemek için işlemin yasal saflığını kontrol eder.
 2. Bu gayrimenkul işlemleri hizmeti, belgelerin analizini, evrakların bir profesyonel tarafından dolandırıcılık veya ihlaller açısından kapsamlı bir incelemesini içerir.
 3. Bunlar devlet kurumlarına yapılan taleplerdir. Gerekli belgelerin toplanması ve devlet kurumları aracılığıyla uygulanmasına ilişkin tüm organizasyon sorunları emlakçıya aittir.
 4. Bu süreç, müzakerelere katılımı içerir. Nitelikli bir uzman, işlemde başarı getirecek potansiyel bir müşteri ile yetkin bir şekilde iletişim kurabilecektir.
 5. Bu doğrudan sözleşmeyi hazırlamak ve kontrol etmektir. Bu aşamada emlakçı, tüm kurallara uygun bir sözleşme hazırlar, ardından işlemin her iki taraf için de güvenli ve başarılı olması için tekrar tekrar kontrol eder.

Ayrıca son aşamada emlakçı mülkiyet haklarını yeniden resmileştirir ve müşterinin mülkün mülkiyetini yasallaştırır.